PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050192}

Reniferek

Baby Reindeer
7,3 30 538
ocen
7,3 10 1 30538
7,7 18
ocen krytyków
Reniferek
powrót do forum serialu Reniferek

Pomyślałam, że uprzedzę wszystkich, którzy nastawiają się na jakąś absurdalną, czarną komedię lub serial kryminalny, że ten serial absolutnie nie jest żadnym z powyższych - może dzieki temu nie obejrzą go osoby, które lubią jedynie proste, lekko głupkowate kino i później dadzą serialowi najniższą ocenę i wrzucą hejterskie komentarze.
Jeśli nie lubisz seriali poruszających poważne problemy psychiczne, orientację seksualną i trudne tematy, o których się rzadko rozmawia bez skrajnych emocji, to nawet nie zaczynaj.

Natmoast moim zdaniem serial jest niesamowity, zdecydowanie wyjątkowy i totalnie mnie zaskoczył, ponieważ nie tego sie spodziewałam. Spodziewałam się czegoś gorszego bo nie oszukujmy się, Netflixowskie produkcje częściej są tych niższych lotów i tego tez tam czasem szukam, prostego i bez wysiłku. W tym wypadku nie mogłam się oderwać od monitora pomimo zarwanej nocy i pomimo całej gamy nieprzyjemnych emocji, z którymi musiałam się zmierzyć.
Jak dla mnie rewelacja i myslę, że niejedna osoba zarwie nockę, żeby obejrzeć wszystkie odcinki za jednym razem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones