Lars von Trier

Lars Trier

7,7
4 344 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Lars von Trier

Nie trawię go...

użytkownik usunięty

Mimo, iż Duńczyk i uwielbiam wszystkie filmy skandynawskie to jego filmów nie lubię. Nie wiem dlaczego, dlaczego zbiera on tak wysokie oceny...
Jestem już po: Antychryście, Szefie Wszystkich Szefów i Dogville.

To na szczęście oznacza, że wyjątek potwierdza regułę.

Mam to samo; gość mnie irytuje, a jego filmy uważam za nędzne pseudoartystyczne gnioty.

balech

Mnie również irytuje ale w trochę inny sposób,w taki który motywuje do dalszego oglądania jego filmów, Z każdym tytułem coraz bardziej się do niego przekonuję

Eileena_6

Ja już się do niego nie przekonam; jak chcę coś konkretnego obejrzeć to puszczam Kubricka albo Kobayashiego i jest zajebiście.

balech

co kto lubi:p

Eileena_6

Prawda:) To nam kino ma sprawiać przyjemnoeść, nie ma co ulegać wpływom i chwalić to, czego się nie lubi a besztac to, co przypadło do gustu.

balech

popieram, straszliwy grafoman, widziałem jego dwa filmy i uwazam,ze są poprostu chore i potwornie nudne.

Tak, ale są ludzie, którzy w jego filmach znajdą "niesamowitą głębię" itd. Obejrzałem 1 "Antychryst" i absolutnie nie był wart tego zachwalania przez kilkoro znajomych. 1szy i ostatni film tego pana jaki dane mi było poznać.

mbm1988

co do "Antychrysta" się zgodzę, ale polecam resztę, zwłaszcza "Dogville"

twórca pseudointeligentnych pseudoartystycznych gniotów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones