PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119153}

Gertruda

Gertrud
6,7 417
ocen
6,7 10 1 417
Gertruda
powrót do forum filmu Gertruda

Film już mam ale z napisami angielskimi, ale mimo znajomości angielskiego przydałoby się je przetłumaczyć.

ocenił(a) film na 7
zbyncom

moje tłumaczenie jest na:

http://ch omikuj.pl/Turio/_Moje+t*c5*82umaczenia/*5bCarl+The odor+Dreyer*5d+*5b1964*5d+Gertrud

usuń spacje w linku

ocenił(a) film na 6
aturecki

dzięki Ci, jesteś wielki, chomik też powala, zazdroszczę posiadania tak olbrzymiej kolekcji, brakuje mi tam Hiroshima, mon amour, ktory jest najlepszym filmem minionej epoki według wielu :) co do filmu to mam go w wersji jednopłytowej i postaram się jest zsynchronizować,

ocenił(a) film na 7
zbyncom

tam są przede wszystkim filmy, do których nie ma polskich napisów. "Hiroshimę" posiadam w swoich zbiorach i stosunkowo niedawno oglądałem z partnerką. Zgadzam się - film jest rewelacyjny.

ocenił(a) film na 6
aturecki

No i obejrzałem... powiem szczerze, trochę się zawiodłem, wcześniej obejrzałem Ordet - Słowo - tego reżysera i naprawdę zrobił na mnie potężne wrażenie, ten jest trochę miksem różnych powieści obyczajowo-psychologicznych w formie teatralnej i minimalistycznej - aktorzy właściwie recytują wręcz czasami... nie przekonało mnie, czasem wręcz nużyło.

ocenił(a) film na 6
zbyncom

ale moje nie do końca pozytywne odczucia mogą być związane z główną aktorką, która miała wielką dramatyczną twarz i mimikę. Typowo teatralna uroda.

użytkownik usunięty
aturecki

A co myślisz, aby przetłumaczyć napisy angielskie na polskie do całej trylogii "Dola człowiecza" Kobayashiego?
W razie zadośćuczynienia możemy się gdzie poza filmwebem dogadać.

ocenił(a) film na 7

Nie podejmuję się w tej chwili. Na początku października urodziła mi się córka, ponadto mam do skończenia napisy do Prawdopodobnie diabeł wyreżyserowanego przez Bressona. Może pod koniec listopada będę miał więcej czasu.

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones